Cep Telefonu ile Uydudan Yön Bulmak

 

cep telefon ile uydudan yön bulmak

Telefon ile uydudan yön bulmak mümkün mü?


Akıllı cep telefonlarında geliştirilen uydudan yön bulma programları gerçekten uydudan yön buluyor mu? Sorusuna cevap vermek istedik.
Son zamanlarda cep telefonları bir çok konuda yardımcı olabildiği gibi uydu anteni yönü ayarlarken de evet yardımcı olabiliyor. Ama hemen sevinmeyin çünkü hassas ayarlama yapmak sizin yeteneğinize birazda şansınıza kalmış durumda, uydu yön bulma programları gps sayesinde yönü tayin edebiliyor fakat ince ayar yapmak yada nokta atışı yapmak diyelim bu programlarla tam anlamıyla mümkün olmuyor. Pusula görevini bi bakıma yapmış oluyor. Uydudan yön bulma programlarını kullanabilirsiniz ama bu sadece yeterli olmayacaktır. Bununla birlikte bir uydudan yön bulma (satfinder) cihazı kullanmak sizin için daha iyi olacaktır.  Aksi taktirde uydu yönünü bulmak için fazla vakit harcayıp sağlıklı bir sinyal ayarı yapamayabilirsiniz. uydu servisi ankara

Uydu Servisi Ankara

Her türlü uydu anten arıza ve montaj işlerinizi itina ile yapıyoruz. D-Smart uydu anten montaj kurulum ve arıza servis hizmetlerimiz de mevcuttur.

Türkiye'den çeken ve kurulumu ve çanak montajını yaptığımız bazı uydular,

TÜRKSAT 42 DOĞU, EUTELSAT 7 A (DİJİTÜRK 7 DOĞU), EUTELSAT 16 A, THOR 1 BATI, SİRİUS 4,8 DOĞU, ASTRA 19.2 DOĞU, ASTRA 1 G 31,5 DOĞU, AZERSPACE 46. DOĞU, BADR 26 DOĞU, ARABSAT 5A 30,5 DOĞU

Akdere bölgesinin her semtine uydu montaj servisimiz vardır. Çanak montaj kurulum uydu alıcı satış arıza ve teknik destek hizmetimiz haftanın 7 günü garantili olarak verilmektedir.

Akdere uydu Servisi : 0542 728 00 44