Merkezi Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri arızası, montaj ve satış işlemlerini uzman personelimizle gerçekleştirmekteyiz. İstenilen daire sayısına göre santral takılmaktadır ve en az 3 tane uyduyu tek bir kablodan evinize kadar döşeyerek en iyi görüntü kalitesini alacak şekilde kurulum ve montaj işini yapmaktayız. Her bir daireye ister tek hat isterse birden çok kablo hattı döşeyebilmekteyiz. Bu konuda her hangi bir kısıtlama yoktur. Ürünlerimiz ve yaptığımız uydu kurulum işleri garanti kapsamında olmaktadır. Uyducu olarak sizlere teknik destek vermekteyiz.  Uydu arıza ve kurulumlarınız için firmamızı arayabilirsiniz.

Merkezi uydu sistemleri kurulum - Uyducu

Lcd Tv Duvara Montaj ve Kurulum – Uyducu

Televizyonunuzu duvara mı montaj yaptırmak istediniz.. Hassas su terazi kullanıp ve yüksekliğini ayarladıktan sonra zevkinize göre televizyon montajınızı yapıyoruz. Televizyonun kaç İnc olduğunu bize söyleminiz yeterlidir. Böylece uzman montaj ekibimiz lcd tv’ nize uygun duvar aparatı getirip duvara montaj işlemini yapmaktadır. Ve de hizmetlerimizi sıralayacak olursak ; televizyon montajı , lcd tv montajı, 106 cm lcd tv duvara montajı, 82 cm televizyon duvara montaj, televizyon duvara sabit askı aparatı, lcd televizyon duvara kurulum, 42 inc lcd tv duvara montajı, televizyon askı aparatlarını firmamızda temin edebilirsiniz.

lcd duvara montaj Uyducu

Güvenlik Kamera Sistemleri

güvenlik kamera sistemeleri

Güvenlik kamera Sistemleri sizlere daha güvenli yaşam imkanı sağlamak için çok büyük yararlar sağlayan bir sistemdir. İstediğiniz her yere kurulum yaptırabilirsiniz. Güvenlik kameraları hırsızlığa karşın caydırıcı olduğu kadar en az 15 gün 7/24 saaat kayıt yapabilmektedir. sayesinde böylece eskiye dönük kayıt seyretme imkanı sağlar. Eğer oturduğunuz yerde merkezi uydu sistemi varsa güvenlik kameraları sebebiyle otoparkınızı, bahçenizi, bina içini, yani güvenlik kamerasının gösterdiği her yeri rahatça evinizdeki televizyondan izleyebilirsiniz.

Diafon Sistemleri Kurulum ve Satış

Diafon sistemleri kurulum ve satış

Diafon sistemleri kurulum ve satış olarak sizlere her türlü teknik ve satış hizmeti vermekteyiz.  Eski diafon sistemlerinin yerini artık görüntülü diofon sistemleri almıştır. Görüntü özelliği ile kapınıza gelen kişiyi rahatca görebilirsiniz. Apartman kapınızda şifreleme sistemi kullanarak anahtar kullanmadan kapınızı kolayca açıp evinize girebilirsiniz. Artık anahtar kullanmadan evinize girmek istiyorsanız diafon sistemlerini deneyiniz. Her türlü yere kurulum yapılabilen bu diafon sistemlerini kullanmakta geç kalmayın.