Atmışevler Uydu Servisi

Atmışevler Uydu Servisi

çanak anten kurulum

Atmışevler uydu servisi anten kurulum firması olarak çanak anten montaj, uydu anten yön ayarı, çanak anten kurulum, türksat 42 anten montaj, çanak anten arıza, digitürk servisi, d-smart teknik servisi, çanak anten kurulum vb uydu teknik hizmetlerini yıllardır en iyi ve uygun fiyata yapan firma olarak sizlerle olmaktan kıvanç duyar.

Atmışevler Çanak Anten Kurulum

Atmışevler uydu servisi olarak çanak anten kurulum yapan firmamız 60 cm 85 cm 120 cm kadar çanak anten kurulum ve montajı yapmaktadır. Multifocus çanak anten kurulumuda yapan firmamız t55 yada t90 uydu anten montajınıda yapmaktadır. Bunun yanı sıra digitürk ve dsmart uydu anteni montajıda yapan firmamız. Her türlü uydu anten arıza ve montajlarınıza hemen ve uygun servis fiyatlarımızla destek vermektedir.

Atmışevler Merkezi Uydu Sistemleri Teknik Servisi

Atmışevler uydu servisi olarak Next nexstar merkezi santral kurulum yapan firmamız ayrı zamanda her türlü santral arızalarına teknik destek vermektedir. Daireden santrale kadar kablo çekimi, lnb değişimi ve çanak anten montajına kadar teknik destek vermekteyiz. Merkezi uydu sistemleri olarak yıllardır hizmet veren firmamız sizlere en kısa zamanda teknik destek vermeye devam edecektir.

Atmışevler Uydu Servisi

Atmışevler Uydu Anten Kurulumu

Atmışevler uydu anten kurulumu : Uydu anten kurulumu yapacağımız yer özellikle balkonsa çanak antenin önüne engel olacak bina veya ağaç gibi etken olmaması gerekmektedir. Güney Doğuya bakması gerekmektedir. 42 derece doğuda yer alan Türksat uydusunun sinyalini alabilmek için hassas ayar yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde sinyal düşük geldiğiinden bazı kanallarda görüntü kaybına neden olacaktır. İyi bir anten montajı ve ince ayar olmazsa olmazlardandır. Bu konuda bizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Mamak uydu servisi

Atmışevler Uydu Yön ayarı

Uydu yön ayarı 42 derece doğuya göre yapılması gerekmektedir. Türksat 4a uydusu 42 derece doğuda yer almaktadır. Bunun yanı sıra d-smart uydusunuda Türksat 4 a üzerinden almaktayız. En son olarakta digitürk uydusunuda Türksat uydusundan seyredebiliyoruz. Bu uydularının ayarını en ince şekilde yapılması gerekmektedir. Özellikle bazı kanallar çok düşük gelmektedir. Düşük gelen kanalları seyredebilmek için sinyal ayarımızı hassas şekilde yapıp satfinder uydu yön bulucuları ile yapmaktayız.

Uydu Montajcısı Atmışevler

Hizmetlerimiz

Çanak anten tamircisi Atmışevler

Uydu anten kurulum Atmışevler

Uydu tamiri , Uydu arıza Atmışevler

Çanak anten ince ayarı Atmışevler

Sinyal yok arıza Atmışevler

Atmışevler Çanak anten yön ayarı

Türksat 4a montaj ve kurulum Atmışevler

Kanal Güncelleme ve frekans tarama Atmışevler

Atmışevler Uydu Frekans tarama

Atmışevler HD Uydu alıcısı kurulum ve satış

D-smart çanak teknik servisi Atmışevler

Atmışevler Uydu anten arıza onarım

Atmışevler uydu Servisi : 0542 728 00 44

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın