Beysukent Uydu Servisi

Beysukent Uydu Servisi

Çanak Anten Kurulumu, çanak anten montajı, çanak anten kurulum

Beysukent uydu servisi ve kurulum hizmetleri olarak 2006 yılından bu yana sizlerle olmaktan gurur duyar.

Beysukent Uydu Servisi Hizmetlerimiz ;

Beysukent Uydu tamiri

Beysukent Uydu arıza servis

Beysukent Çanak anten yön ayarı

Türksat 4a montaj ve kurulum Beysukent

Beysukent Kanal Güncelleme ve frekans tarama

Beysukent Uydu kanaları frekans tarama

Beysukent HD Uydu alıcısı satış

Beysukent D-smart uydu anten servisi

Digitürk teknik uydu servisi Beysukent

Uydu anten arıza Beysukent

Uydu Montaj Beysukent

Uydu anten montaj hizmetlerimiz her gecen yıl artmakta olup siz değerli müşterilerimize anten kurulum konusunda hizmet etmeğe devam etmektedir. Beysukent uydu servisi hizmeti için bizi tercih edebilirsiniz. Neden biz güvenilir hizmet, garantili hizmet, anında hizmet, her yere hizmet evet bu özelliklerin hepsi bizde olup sizleri memnun etmek bizim için birinci hizmetlerimizdendir.

Beysukent Merkezi Uydu Kurulum Firması

Merkezi uydu sistemleri arıza, onarım ve kurulum yapan firmamız uygun servis ücretlerimizle faaliyet göstermektedir. Merkezi uydu sistemleri sizlere ekonomik konuda bir çok tasaruflar sağlar. Next NexStar merkezi santraller 8 çıkıştan başlar 32 çıkışa kadar devam eder. Bu sayının bir sınırlaması yoktur. Kaskatlı santrallerle bu sayıyı artırabiliriz. Siz isteyin biz istediğiniz yere merkezi anten sistemini kuralım.

Çanak Anten Montaj

Çanak anten kurulum bir çok uyduya göre montajı yapılmakta olup montajı yapılacak uyduya göre çanak anten boyutu değişmektedir. Türksat anten için genelde 65 cm çanak anten kurmaktayız. Bu boyutu 100 cm olarakta kurabiliriz. Hotbird uydusu için genelde 70 cm lik çanak anten kurmaktayız. Astra için 100 cm lik çanak diğer uydular için boyut değişmektedir. Çankaya Uydu Antenci

Beysukent Uydu Çanak Yön ayarı

Çanak anten yön ayarı uydulara göre farklılık göstermektedir. Türksat 4a için 42 derece doğu, digitürk için 7 derece doğu, hotbird derece için 13 doğu vb yön ayarı yapılmaktadır. Uydu yön ayarı incelik gerektiren bir iştir. Uygun cihaz ve teknik bilgiyle yapılması gerekmektedir. Aksi taktirde her kanalı seyredemezsiniz.

Çanak Anten Uydu Montajı

Uyducu olmak emek isteyen ve teknik bilgi gerektiren bir meslektir. Bu özelliklere sahip olamayan kişilerden aldığınız servis sizleri memnun etmeyecektir. Bizi tercih ederek garantili uydu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Firmamız ayrı zamanda televizyon tamiri, lcd tamiri, bilgisayarcı olarak bilgisayar tamiri, internet modem arızaları, kablo döşeme, elektrikçi olarak elektrik arızalarınıza garantili olarak hizmet vermekteyiz. Her marka model televizyonlarınızın arızaları giderilir. Her marka laptop arızalarına bakılır. Asus, casper, samsung, lenova, toshiba vb modeller olmak üzere tüm marka model laptoplara garantili olarak bakılır.

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın