Hoşdere Uydu Servisi

Hoşdere Uydu Servisi

Uydu Servisi, uyu anten servisi

Hoşdere uydu servisi Çankaya ilçesinde bulunan bir semt olarak uydu anten servis hizmetini üstlenen Edk elektronik firmamız sizlere kesintisiz destek vermek için hafta sonu da dahil olmak üzere hizmet vermektedir.

Hoşdere Uydu Servisi – Çanak Arıza

Uydu antenler zamanla eskir. Güneş , yağmur , rüzgar gibi nedenlerle deformasyona uğrar. Anten kabloları zamanla çürüyüp sinyal taşıyamaz hale gelirler. Bu durumları önlemek için eskiyen çanak antenleri ve kabloları değiştirmek gerekir. Çanak antenler yapısı gereği saçtan yapıldıkları için çok dayanıklı malzemeler değildir. Bu sebepten dolayı kaliteli çanak anten almak uzun ömür ve uydu sinyali için önem arz etmektedir. Keza uydu anten kablosu ve lnblerde sinyal almakta önemli rol oynadıkları için bu malzemeleri de kaliteli kullanmak önemlidir. Hoşdere uydu servisi olarak bizden ister uydu malzemesi ister teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Sizlere hafta sonu da dahil olmak üzere hizmet vermekteyiz.

Firmamızda sadece uydu servisi hizmeti yoktur. Bununla birlikte televizyon tamiri, güvenlik kamera servisi, elektrik, internet, korniş ve avize montajı hizmetleri de mevcuttur.

Merkezi uydu sistemleri montaj ve teknik servisi hizmetini veren firmamız uygun fiyat ve avantajları için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Çanak anten yön ayarını, Digitürk yön ayarını hassas uydu yön bulma cihazlarımızla yapmaktayız. Çanak antenlerinizi en yüksek sinyal ayarına getirip montaj işlemini o şekilde yapmaktayız. Firmamız Çankaya Uydu Antenci olarak Çankaya ilçesinin her yerine hizmet vermektedir.

Lcd Televizyon Tamircisi

Her marka televizyon tamir servis hizmeti vermekteyiz. Televizyonlarda zamanla tuner arızası, condensötör arızası vb arızalar oluşabilmektedir. Firmamız arızalı televizyonlarınızı adresinden alıp tekrar adresinize servis ücret karşılığı yapmaktadır. Vermiş olduğumuz hizmet garanti kapsamındadır.

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın