Kırkkonaklar Uyducu

Kırkkonaklar Uyducu

Mahallesi Uyducu, Uyducu

Uydu tamircisi Kırkkonaklar uyducu anten servisi olarak , Çankaya, Keçiören, Mamak, Yenimahalle, Altındağ Ankara semtlerinde çok uzun yıllardır hizmet vermektedir. Çanak anten servisi vermenin dışında ; güvenlik kamera hizmetleri , elektrikçi, led televizyon tamircisi, plazma tv tamircisi, duvara lcd televizyon montajı, merkezi uydu anten sistemleri kurulumu ve arıza servisi, avize led aydınlatma montajı, kornej montajı, elektrik priz değişimi, sigorta değişimi vb hizmetleri garantili olarak yapmaktadır. Sizlere çok daha iyi hizmet vermek için en son teknik malzemelerle hizmet sağlamaktadır. Türkiye’ den sinyali çeken her uydu anteni montajını yapabilmekteyiz. Bunlardan bazıları şöyledir, Astra, Eutelsat, Hotbird, Digitürk, D smart, Arabsat, Sirius, Tivibu, Azerspace, Badr ve vb uydu sistemlerini itina ile kurabilmekteyiz.

Kırkkonaklar Uydu Tamircisi

Kırkkonaklar Uydu tamircisi sizlere en uygun çanak anten montajı sağlayarak sizlere evde televizyon seyretme imkanı sağlamaktadır. Uydu antenlerimiz birinci sınıf antenden olup paslanmaya dayanıklı olarak satılmaktadır. Lnb lerimiz dış ortama dayanıklı plastikten yapılmaktadır ve 4 k yayınları alabilmektedir. Kablolarımız iletkenliği yüksek malzemeden olup yerli malı, dış ortama dayanıklı malzemeden yapılmaktadır.

Elektrikçi Kırkonaklar – Kırkkonaklar Uyducu

Elektrikçi Kırkkonaklar ; iş yeri, ev ve dükkan tüm elektrik arızalarınız için Edk elektronik firmamızı hemen arayabilirsiniz. Elektrik priz değişimi, elektrik sigorta atması, yenilenmesi vb işleri en hızlı ve uygun fiyatlarla giderip sizlere çözüm ortağı olmaktadır.

Tv Tamircisi – Kırkkonaklar Uyducu

Tv Tamircisi Kırkkonaklar televizyon arızalarınız için Kırkkonaklar Uyducu firmamızı arayabilirsiniz. Lcd ve Plazma tv’leriniz adresten alınmaktadır. Detaylı bilgi için Edk firmamızı arayabilirsiniz. Her marka televizyon tamiri firmamızda yapılmaktadır. Çankaya Uydu Antenci

Bilgisayar Tamiri ve Bakımı Kırkkonaklar

Her marka bilgisayar ve laptop tamiri Kırkkonaklar Uyducu firmamızda yapılmaktadır. Kasa ve fan temizliği, Cipset Macun yenilenmesi, laptop ekran değişimi vb işler için Edk servisimizi arayabilirsiniz.

Güvenlik Kamera Sistemleri

Güvenlik kamera sistemleri, güvenliğimiz için artık günümüzde ihtiyaç duyulmaktadır. Ahd güvenlik kamera sistemleri şuanda analog kamera sistemlerinden daha iyi görüntü sağladığı için yerini almıştır. Sizlere hd kalitede görüntü ve güvenlik sağlayan ahd kamera sistemlerini ister iş yerlerinize, ister konutlarınıza veya güvenlik ihtiyacı duyacağınız her yere montajını yaptırabilirsiniz.

Kırkkonaklar Uyducu : 0542 728 00 44

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın