Maltepe Uydu Servisi

Maltepe Uydu Servisi

Uydu Servisi, uyu anten servisi

Maltepe uydu servisi olarak her yere 30 dakika uzaklıkta olup sizlere kesintisiz hizmet vermekteyiz. Servis ücretlerimiz her semt için aynı olup uzaklık yakınlık farketmeksizin sizleri memnun etmeyi çalışıyoruz.

  • Maltepe Uyducu,
  • Maltepe Çanak Anten Tamircisi,
  • Maltepe Uydu Anten Servisi,
  • Maltepe Uydu Anten Ustası,

Maltepe Uydu Servisi olarak Ankara’ nın yerine uydu servisi hizmetimiz vardır.

Uydu Kurulum Maltepe

Çanak anten kurulum özen isteyen bir iştir. Çanak anten kurulum yapılacak yer az rüzgar alan yer olması önemli bir konudur. Rüzgar çanağın zamanla yön kayması yaşamasına sebep olacaktır. Diğer bir konu önüne ağaç gelmemesi çünkü ağaç sinyal alışını çok fazla etkilemektedir. Daha sonra kullanacak montaj malzemesi doğru zemin için doğru dübel konulması önemlidir. Beton için çelik dübel olması duvar ve kiremit için boşluk dübeli olması şarttır. Aksi taktirde yapılan işlem sağlıklı olmayacaktır çanak antenin ilerde düşmesine neden olacaktır.
Uydu montajı kadar çanak anteni kuran ustada çok önemlidir. Çanak anten ustası nasıl iyi olur diye sorulursa ilk önce teknik bilgiye sahip olması çok önemlidir. Diğer bir konu tecrübe ve yetenek , çanak anten montajı basit gibi görünse de değildir. Hem kimi zaman tehlikeli olmakla beraber kimi zamanda zor şartlarda çalışma gerektiren bir iştir. Çankaya Uydu Antenci olarak garantili hizmet

Maltepe Merkezi Uydu Sistemi Firması

Merkezi uydu sistemi yaptırmak istedeniz ama bunu yaptıracak güvenilir bir firma bulmak istediniz . O zaman hemen Maltepe uydu servisi bizi arayınız. Bugüne kadar yaptığımız sayısız merkezi uydu anten sistemleri ile başarıyı sağladık. Merkezi uydu sistemi olması size bir çok avantaj sağlar ilk önce tek bir daire yaptırmak istedi şağsına bir oda için tek televizyona uydu sistemi ortalama 150 tl fiyat öder. Bir çanak bir lnb ve ortalama 30 metre kablo için ama merkezi sitem yaptırmış olsaydı daire başına tek bir tv için 18 daireli bir apartman 100 tl gibi bir ödeme yapardı. Üstelik bir uydu değil 3 uydudan yararlanmış olurdu. Bu ekonomik kısmı diğer konu çevre kirliliği ve yaydığı radyosyon . Eğer merkezi uydu sisteminiz yoksa çok vakit geçmeden yaptırımanızı öneririz

Maltepe Çanak Anten Kurulum ve Montaj

Maltepe Uydu Servisi Çanak anten kurulum her yere her eve anında servis Maltepe Uydu Servisi arayın en kısa zamanda çanak anten kurulum için gelelim.

Uydu Yön ayarı

Çanak anten yön ayarını Türksat 42 a ya göre yapmaktayız en ince ayar bizim için önemlidir. Yapılan ufak bir ince ayar hatası size ilerde büyük problemleri açabilir. Bu sebeple işimizi önemle yapmaktayız. Türksat dışında uydu ayarı yapmaktayız. Uydu ayarı profesyonel uydu cihazları ile yapılması gereken bir ayar işidir.

Uydu Montajı

Duvara tv montajı her boyut tvinizi duvara asabiliriz. İster sabit ister hareketli isteğinize göre montajını yapabiliriz. Çanak anten montaj olarak 65 cm çanaktan 120 cm çanağa kadar uydu montaj olarak yapabilmekteyiz. Tüm tvlerin frekans kanal ayarlamalarını yapmaktayız. Phlips tv, lg tv, samsung tv, arçelik tv, beko tv, vestel tv, seg tv türksat kanal ayarlama işleri itina ile yapmaktayız.

Maltepe Uydu Servisi : 0542 728 00 44

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın