Mustafa Kemal Uydu Servisi

Mustafa Kemal Uydu Servisi

Uydu Servisi, uyu anten servisi

Mustafa Kemal Uydu Servisi çanak anten kurulum , uydu anten arıza ve montaj servisi bizim işimiz. Garantili ve yerinde hizmet olarak verdiğimiz işleri şöyle sıralayabiliriz.

  • Mustafa Kemal Mahallesi Uyducu,
  • Mustafa Kemal Uydu Servisi,
  • Mustafa Uydu Anten Tamircisi,
  • Digitürk Servisi,
  • D-smart Servisi,
  • Anten Arıza Servisi,
  • Merkezi uydu servisi,
  • Lnb değişimi,
  • Uydu Anten Tamircisi
  • Duvara Tv Montajcısı,

Uydu Montaj Ustası Mustafa Kemal Mahallesi

Uydu montaj ustalarımız her türlü uydu arıza ve montaj işlerinizi çözer. Eskimiş çanak antenleriniz yenisi ile değiştirilir. Eskimiş uydu anten kablolarınız yenisi ile değiştirilir. Çanak antenlerinizde sinyal kesik kesik geliyorsa yön bozukluğu, yada önünde ağaç uzamış olma, çanak antende soğuk sıcaktan dolayı şekil bozukluğu, lnb tüner arızası, kablo iletken eskimişliği olmuş olabilir. Mustafa Kemal uydu servisi bu tür arızaları hemen çözebilmektedir. Çankaya Uydu Antenci olarak her zaman her yerde …

Mustafa Kemal Merkezi Uydu Sistemi Firması

Merkezi santral hemen hemen şimdiki yeni binalarda mevcut olup gün geçtikçede artmaktadır. Merkezi uydu sistemleri konusunda çok uygun fiyatlar veren firmamız her türlü uydu sistemleri konuısunda hizmet vermektedir. Uydu arıza, santral değişim, sinyal yok, yeni kablo hat çekimi olmak üzere bir çok konuda hizmet vermektedir.

Mustafa Kemal Çanak Anten Kurulum

Çanak anten kurulum başta olmak üzere 60 cm çanak anten den 120 cm çanak antene kadar kurulum yapmaktayız. Çanak antenin büyüklüğü veya küçüklüğü kaç tv’ye yayın vereceği vede sinyal alacağın yerin durumuna göre değişmektedir. Örneğin 24 tane tv’ ye yayın vereceksek 60 cm çanak olmaz yada çanağın önünde ağaç varsa bu ağaçta sinyalin düşük gelmesine neden oluyorsa yine 60 cm çanak olmaz. En uygun tv anten boyutu en az 100 cm olmalıdır.

Mustafa Kemal Uydu Yön ayarı

Çanak anten yön ayarı yapacağımız yönü bilmek çok önemlidir. Türksat 42 dereceye yapacaksak (42 derece doğu) yani kıbleye bakacağını bilmemiz lazım. Günümüzde andorid telefonlarda bulunan programlarla yön ayarı yapmak mümkün mü? diye soracak olursanız biraz şans meselesi oluyor. Bu programlar aslında pusula mantığı çalışıyor. Pusula okumayı vede uydunun derecesini biliyorsanız her hangi bir pusulayla zaten bu yönü bulabilirsiniz. Yani program pusula mantığı çalışıyor. Uydu sinyal ayarlama ince ve hassas ayar yapmanızı gerektirir. Kara düzen ayarı yapılan çanak anten yön ayarı çoğu kanalda problemli sinyal almanızı sağlar. Mustafa Kemal mahallesi uydu olarak bu konuda bizden profesyonel yardım almanızı öneririz.

Mustafa Kemal Uydu Montajı

Uydu anten montajı sağlam yere ve önü açık uyduyu rahat göreceği bir yere yapılması gerekir. Uydu anten montajda ilk önemli olan güvenlik konusu, çanak antenin montajı sağlam ve uygun dübel kullanarak olması gerekmektedir. Çürük duvar tehlike yaratabilir. Çanak anten montaj uzamanlık gerektiren bir iştir. Bir çok yaralanmalar inşaat işlerinde olmaktadır. Güvenlik önlemleri almak şarttır. Musatafa Kemal Mahallesi olmak üzere her yere 30 dakikada hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra tüm televizyonların kanal kurulum sinyal ayarlama, türksat kanal güncelleme işlerini yapmaktayız. Hizmet verdiğimiz markalar Seg, Vestel, Samsung, Arçelik, Beko, Lg, Philips, Axen, Sony dir.

Mustafa Kemal Uydu Servisi : 0542 728 00 44

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın