Natoyolu Uydu Servisi

Natoyolu Uydu Servisi

Uydu Servisi, uyu anten servisi

Natoyolu uydu servisi 30 dakika servis anlayışı, garantili uydu teknik servisi, güler yüz ve iyi niyet anlayışla sizlerle. Uydu anten servis hizmetlerimiz her gün olmaktadır. Telefon ile randevu alıp uydu teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Çanak Anten Uydu Montaj Ustası Natoyolu

Çanak anten montaj ustası olarak tüm uydu işlerinize 30 dakikada geliyoruz. Ankara’nın her yerine hizmet veren Natoyolu Uydu Servisi firmamız yarım saatte ulaşıp tüm uydu ve tv anten işlerinizi en kısa zamanda çözüyoruz.

Natoyolu Merkezi Uydu Sistemi Firması

Merkezi uydu sistemlerine en ucuz fiyat bizde kurulumlarımız garantili olup, birinci sınıf malzemeden oluşmaktadır. Çanak antenlerinizi dilerseniz delikli modellerini kullanmaktayız. Bunun nedenine gelince büyük çanak antenler rüzgardan daha çabuk etkilenmektedir. Daha çabuk yön ayarı bozulabildiğinden sizlere daha çok fazla masraf çıkaracaktır. Bu nedenle delikli çanak anten öneriyoruz. Delikli çanak antenlerin özelliği rüzgarı içinden geçirebilmesidir. Bu sayede rüzgara direnç göstermeyeceği için çanak antenin yönü bozulmayacaktır.

Natoyolu Çanak Anten Kurulum

Çanak antenin montajının nereye yapılacağı önem gerektiren bir konudur. Genelde balkona kurulan çanak antenlerin en önemli konularından biri önünde ağaç olmamasıdır. Şimdi küçük olan bir ağaç ilerde büyüyeceği için sinyali kesecektir. Bahçeye çanak anten kurulum yapılan çanak antenlerde en büyük sıkıntı ağaç problemidir. Diğeri insan faktörü genelde çocuların top oynaması yüzünden bozulan çanak antenler. Tv anten Montaj yapacağımız yer bu gibi etkenlerden uzak olması önemlidir.

Natoyolu Uydu Yön ayarı

Türkiye ‘den çeken uydu sayısı 32 tane uydudur. Hangi uyduya yön ayarı yapacağız kaç cm lik çanak anten kullanacağız bu gibi konular önemlidir. Yanlış hesaplanan çanak anten boyutu yön ayarı yapamamanızı sağlar. Yada yanlış bir frekansdan dolayı o uyduyu ayarlayamamanızı sağlar. Bazen uydular çok yakın olduğu için uyduları birbirine karıştırırsınız. Sinyal öter ama kanala baktığınız zaman boştur. Bu durum genelde yanlış uyduya ayarlamanızdan ortaya çıkar. Frekans aynıdır ama uydu farklı bir uydudur. Bu durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız Mamak uydu servisi olarak bizden yardım alabilirsiniz.

Natoyolu Uydu Montajı

Uydu montajı , çanak anten kurulum hepsi bizim işimiz. Bunun yanında televizyon kanal güncelleme , Çanak anten fiyatları, Lnb Fiyatları, Uydu alıcı fiyatları hepsi bizde. Çift çanak anten kurulumdan t-90 çanak anten kurmaya kadar tüm uydu teknik hizmetlerini bizden alabilirsiniz.

Natoyolu uydu Servisi : 0542 728 00 44

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın