Tuzluçayır Uydu Servisi

Tuzluçayır Uydu Servisi

Uydu Servisi, uyu anten servisi

Tuzluçayır uydu servisi olarak Mamak bölgesinin tüm mahallelerine ve semtlerine hizmet vermekteyiz. Tuzluçayır Mahallemiz Abidinpaşa’ da bulunan önemli ve yerleşik bir yerdir. Uydu teknik servisi olarak tüm arıza ve anten montaj işlerinizde bizi arayabilirsiniz.

  • Çanak anten ayarı Tuzluçayır
  • Türksat 4a uydu montajı Tuzluçayır
  • Uydu anten montajı kurulumu Tuzluçayır
  • Anten arıza Tuzluçayır
  • Çanak Anten hassas ayarı Tuzluçayır
  • Uydu arıza Tuzluçayır
  • Çanak anten arıza bakım ve onarım Tuzluçayır
  • Tuzluçayır Merkezi uydu anten servis ve montaj
  • Tuzluçayır Uydu Servisi

Çanak Anten Montaj Tuzluçayır

Çanak anten montaj firması denilince akla Mamak uydu servisi akla gelir. Güvenlir ve uygun fiyatlar bulacağınız firmamız sizlere zaman zaman düzenlediği kampanyalı fiyatlarla mutlu etmeye çalışmaktadır. Çanak anten montajı yapacağımız yer güney doğuya bakması lazımdır. Bu yön Türksat 4a uydusu içindir diğer uydular için bu yön değişmektedir. Çanağın önü açık bina ve ağaç vb nesneler olmaması gerekmektedir. Detaylı bilgi almak için Tuzluçayır uydu servisi firmamızı arayıp uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Tuzluçayır Merkezi Uydu Sistemi Firması

Tuzluçayır’ da apartmanıma merkezi uydu sistemi yaptırmak isityorum diyorsanız o zaman hemen bizi arayabilirsiniz. Yada merkezi uydu sistemi arızanız var vede kanalları donarak seyrediyorsanız yine bizi hemen arayabilirsiniz. Merkezi uydu sistemleri ayrıcalıklarından yararlanmak istiyorsanız geç kalmayın sizinde apartmanınızda merkezi uydu sistemi olsun.

Tuzluçayır Çanak Anten Kurulum

Çanak anten kurulum ister tek oda ister çift oda isterse 4 oda olsun sayıyı siz belirleyin biz kuralım. Tek odada tek lnb çift odada iki çıkışlı 4 odada 4 çıkışlı lnb kullanılmaktadır. En fazla 8 odaya kadar LNB kullanabilirsiniz. 8 ‘ den sonrası santral sistemine girmektedir.

Tuzluçayır Uydu Yön ayarı

Uydu yön ayarı Türksat için 42 derece güney doğuya göre yapmaktayız. D-smart içinde 42 derece güney doğu kullanmaktayız. Yani Türksat uydusuna göre ayar yapılmaktadır. Digitürk 7 derece doğu Hotbird için 13 derece doğu Astra için 19 derece doğu Sirius için 5 derece doğu siz istediğiniz uyduyu belirleyin biz en ince ayarına kadar yapalım. Kurulum için Tuzluçayır Uydu Servisi firmamızı arayabilirsiniz.

Tuzluçayır Uydu Montajı

Uydu anten montajı tek anten olduğu gibi 2, 3 veya daha çok uyduya göre kurabilmekteyiz. Örneğin Televizyonunuzdan Hotbird, Astra 19, Digitürk yayını tek çanak antenden almak istiyorsanız bu sistemi kurabiliyoruz. Tek bir çanak antenden 11 uyduya kadar alabilirsiniz. Bu anten özel bir anten olmakatadır. T 90 çanak anten diye satılmaktadır. Diğer bir yöntem 3 ayrı anten montajı yapıp disiqle birleştirilip yayının verilmesidir. Bu yöntem genelde uydu yönleri birbirine uzak olan uydular için yapılmaktadır. Mesala Türksat 42 derece doğu uydusu ile Hotbird 13 derece doğu uydusunu aynı çanak antende toplayamazsınız. Arada 29 derece fark olması sebebiyle bu mümkün değildir.

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın