Uyducu Keçiören

Uyducu Keçiören

Mahallesi Uyducu, Uyducu

Uyducu Keçiören Ankara çanak anten kurulum merkezi her zaman her saat uydu servisi alabileceğiniz tek adres olarak faaliyet göstermektedir.

Keçiören Uydu Kurulum Ustası

Ustalarımız çanak antenlerinizi en iyi şekilde monte ettikten sonra kablo hattınızı ister çatal çiviyle isterseniz kablo kanalı ile döşemektedir. Uyducu Keçiören sistemleri üzerine yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Merkezi Uydu Sistemi – Uyducu Keçiören

Merkezi uydu sistemi satış ve kurulum merkezi olarak her daim sizlerleyiz. Merkezi uydu sistemleri arızalarınızı bizimle çözebilirsiniz. Merkezi uydu sistemlerinize bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Çanak antenler sürekli dışarda oldukları için yağmur, kar ve soğuktan dolayı paslanıp , çanak anten, lnb, ve kablolarda çürümeler meydana gelir. Bu durumun önüne geçmek için düzenli bakım yaptırıp büyük arızaların önüne geçebilirsiniz.

Çanak Anten Montajı – Uyducu Keçiören

Çanak anten montajını her yere her zemine kurabiliriz. Montajı yapılacak zemin beton, duvar, çatı, küpeş, demir, balkon demiri, baca üstleri vb her yer olabilir. Burada en önemli faktör çanağın bakacağın yönünde ağaç, bina, gibi engel teşkil edecek, nesnelerin olmamasıdır.

Keçiören Çanak Anten Yön ayarı

Çanak antenlerinizi Türksat’a göre ayarlıyoruz. Akabilin de tüm marka model tv ‘lerinizi uydu kanal taraması yapıp izlediğiniz kanalları sıralamasına göre yapıp en ince ayarına kadar ayarlayıp teslim ediyoruz. Kanal güncellemesi yaptığımız bazı tv uydu alıcaları marka ve modelleri şöyledir. ( Philips, Seg, Samsung, Lg, Vestel, Arçelik, Beko, Axen, Sony, Next, Goldmaster )

Keçiören Uydu Arıza

Tüm marka model çanak anten, uydu arıza, merkezi uydu sistemleri ve güvenlik kameralarının arızalarına Keçiören Uydu Servisi olarak en iyi ve hızlı şekilde Uyducu Keçiören olarak bakıyoruz. Lnb arızası, çanak anten sinyal bozukluğu, uydu anten yön kayması, tv anten yön ayarı, merkezi sistem sinyal yok arızası, Kablo aşırı yüklendi arızları vb

Yorumlar kapalı.
Hemen Arayın